dźwig bytom

INFOLINIA

518 990 815

Szukasz zwyżki, albo dźwigu w Bytomiu?

Doświadczenie zbierane przez wiele lat świadczenia usług z zakresu prac budowlanych na wysokościach sprawiło, że jesteśmy jedną z bardziej znanych na rynku firm, które zajmują się pracą zwyżkami i dźwigami. Posiadamy szeroki asortyment sprzętu, którym możemy wykonać każdą powierzoną pracę i to na wysokim poziomie. Jesteśmy w stanie dostosować się do klienta i wykonać niemal każde zlecenie na terenie Bytomia.
Usługi wynajmu sprzętu oferujemy na terenie całego kraju o każdej godzinie, według indywidualnych potrzeb klienta. Zlecenia zawsze wykonujemy terminowo. Dodatkowo, dokładamy wszelkich starań by nasza praca cechowała się wysoką jakością wykonania. Podczas pracy przykładamy też dużą wagę do bezpieczeństwa, które jest bardzo ważne podczas prac na wysokościach. Sprzęt którego używamy posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, które pozwalają na pracę, obsługiwany jest zawsze przez odpowiednio przeszkolonych pracowników posiadających doświadczenie w swojej profesji.

Wynajem Podnośników koszowych, dźwigów i wysięgników

Oferta

Aby nasza oferta była zawsze aktualna i atrakcyjna dla klientów, cały czas inwestujemy w nowe urządzenia, oraz modernizujemy posiadane. Dzięki temu każdy klient będzie zadowolony. Nasze nowoczesne maszyny pozwalają na dokładną pracę i oszczędność czasu.

Dźwigi oraz podnośniki koszowe wynajmujemy do prac w zakresie:
- montaż i renowacja reklam na bilbordach,
- pielęgnacja obszarów zielonych,
- praca na planach filmowych i fotograficznych,
- mycie okien oraz elewacji w wysokich budynkach,
- ocieplanie, malowanie i konserwacja wysokich budynków,
- konserwacja sieci energetycznych i oświetlenia,
- prace dekarskie i blacharskie,
- montaż hal, konstrukcji stalowych i domów modułowych,
- odśnieżanie wysokich budynków, usuwanie niebezpiecznych sopli.

A także do wszelkich innych prac wykonywanych na wysokościach, według potrzeb naszych klientów.

Galeria