dźwig bytom

INFOLINIA

518 990 815

Usługi zwyżką i dźwigiem

Prace na wysokościach zawsze potrzebują odpowiedniego przygotowania, oraz sprzętu. Najczęściej używanym sprzętem są podnośniki koszowe. Nasza firma posiada podnośniki koszowe dla dyspozycji klientów, pozwolą one na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań.
Nasza firma działa nie tylko na terenie Katowic, Chorzowa i Mysłowic. Nasz klient wynajmując od nas podnośnik koszowy, dźwig lub każdy inny sprzęt, może oczekiwać dostarczenia go przez nas na miejsce pracy. Pracując nad ofertą naszej firmy, wzięliśmy pod uwagę potrzeby naszych klientów. Dzięki temu, w ofercie posiadamy sprzęt o różnych parametrach technicznych i możliwościach. Bez względu na to, co nasz klient musi wykonać, u nas znajdzie sprzęt dopasowany do swoich potrzeb. Każdy sprzęt jest nowoczesny i funkcjonalny, stawiamy na najwyższe standardy. Oczywiście razem z sprzętem oferujemy także profesjonalną obsługę sprzętu, nasi pracownicy to wykwalifikowani profesjonaliści w dziedzinie prac na wysokościach.
Nasza firma od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług dźwigowych na zlecenia przeróżnych klientów. Lata budowania doświadczenia sprawiły, że posiadamy praktyczną wiedzę na temat tego, jaki sprzęt przyda się naszemu klientowi do konkretnego zadania. W ramach możliwości zawsze służymy poradą. Dysponujemy nie tylko sprzętem, ale też zestawami zawiesi łańcuchowych, taśmowych, linowych, a także kosze do transportu. W naszej flocie znajduje się przeróżny sprzęt o różnych parametrach technicznych. Cały czas inwestujemy w sprzęt modernizując go i kupując nowe modele. Rozwój naszej oferty dla potrzeb naszych klientów to nasz największy priorytet.

Dźwig i zwyżka oferta wynajmu na terenie Śląska

Sprzęt wynajmujemy do wykonywania przeróżnych prac, między innymi:

- montażu i renowacji reklam
- pracy na planach zdjęciowych i filmowych
- pielęgnacji obszarów zielonych
- pracy dekarskich i blacharskich
- ocieplania, konserwacji i renowacji wysokich budynków
- utrzymywania czystości wysokich budynków
- montażu hal i konstrukcji stalowych
- konserwacji sieci energetycznych i oświetlenia

A także wielu innych prac, które są do wykonania przez naszych klientów.

Galeria