dźwig bytom

INFOLINIA

518 990 815

Usługi dźwigowe oraz podnośniki koszowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż praca na wysokości wymaga odpowiedniego, przetestowanego i profesjonalnego sprzętu, który zapewni bezpieczeństwo obsłudze, a jednocześnie pomoże na sprawne wykonanie prac wysokościowych. W związku z zapotrzebowaniem na rynku na tego typu sprzęt, pragniemy zaoferować Państwu podnośniki koszowe. Dzięki nim każda praca może zostać zrealizowana wliczając w to nie tylko te trudne, ale i wieloetapowe, kompeksowe prace wysokościowe. Atutem naszej firmy jest fakt, iż działamy nie tylko na terenie Katowic, ale również w regionie województw śląskiego.

Jakiego typu sprzęt oferujemy naszym Klientom? Są to:
• Podnośniki koszowe
• Zwyżki
• Dźwigi

Oferowany sprzęt wyróżnia się jakością i dużą wytrzymałością. Posiada odpowiednie certyfikaty i jest bezpieczny w czasie prac wysokościowych. By ułatwić państwu współpracę z naszym przedsiębiorstwem, bardzo chętnie podejmiemy się dostarczenia wynajmowanego sprzętu na wskazane przez Państwa miejsce przeprowadzanych prac.

Elastyczność oraz dostosowywanie się do potrzeb naszych Klientów to jeden z największych atutów naszej firmy. Oferta składa się bowiem z podnośników koszowych, zwyżek oraz dźwigów wyróżniających się parametrami technicznymi o szerokiej i zróżnicowanej skali, dzięki czemu można wybrać najlepszy dla siebie sprzęt zarówno do drobnych prac wysokościowych, jak i do poważnych i długotrwałych zadań wykonywanych głównie na terenie Katowic, Chorzowa oraz Mysłowic. Proponowane przez nas rozwiązania sprzętowe odznacza nieprzeciętna funkcjonalność oraz dopasowanie do potrzeb i projektów, jakie muszą zostać zrealizowane.

Nasza firma świadczy również usługi w zakresie obsługi omawianego sprzętu. W naszym gronie znajdują się liczni fachowcy operujący wspomnianym ekwipunkiem. Ich zadaniem jest nie tylko wykonanie pracy na jak najwyższym poziomie, ale również zadbanie o bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzanych prac. Dbamy o utrzymanie wysokiej jakości sprzętu i proponowanych usług, dlatego przestrzegamy wszystkich standardów ora przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Świadczymy usługi dla osób prywatnych, ale również dla firm i innych instytucji gospodarczych. Zróżnicowanie pod względem potrzeb nie jest nam straszne, spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Swoją pracę opieramy o wieloletnie doświadczenie, które pomaga nam budować wysoką renomę firmy oraz wciąż rozwija wachlarz usług, jak i umiejętności naszego zespołu.

Wiedza techniczna naszych pracowników jest bezcenna i pomaga w realizacji skomplikowanych, jak i prostych zadań, jednocześnie zachowując wszystkie normy bezpieczeństwa i ramy czasowe wyznaczone przez Klientów. Znamy możliwości techniczne naszego sprzętu i jesteśmy w stanie wspomóc realizację projektów prostymi pracami przeładunkowymi, jak i także bardziej skomplikowanymi operacjami budowlanymi.

By jeszcze bardziej ułatwić Państwu realizację projektów budowlanych, pragniemy zaoferować także inne elementy niezbędne do pracy, jak zawiesie linowe, taśmowe, łańcuchowe, czy trawersy, jak i także kosze wykorzystywane przy transporcie osób.

Kolejna grupa sprzętu, jaki możemy zaproponować naszym Klientom, to dźwigi samojezdne, czyli popularnie zwane żurawie, których udźwig wynosi nawet do 40 ton. Wysięgniki teleskopowe, w które są one zaopatrzone, sięgają długości do nawet 50 metrów. Posiadamy wyłącznie renomowany sprzęt najwyższej klasy, a nieustannie rozbudowywany przez nas park maszynowy pozwala na spełnienie wszystkich potrzeb, życzeń i oczekiwań Klientów. Zapewniamy Państwa, iż wraz ze sprzętem otrzymają Państwo również profesjonalną i fachową pomoc operatora odpowiedzialnego za wykonanie pracy bezpiecznie i na czas.

Jakie są zalety oferowanych przez nas dźwigów samojezdnych? Przede wszystkim można je wykorzystać zarówno w transporcie pionowym, jak i poziomym. Są one niezmiernie pomocne podczas przeprowadzania prac załadunkowych i rozładunkowych, nie tylko materiałów budowlanych, ale i maszyn wykorzystywanych na placu budowy. Mogą więc z łatwością pomóc przy transporcie pojazdów i ładunków ponadgabarytowych, ale i wesprzeć prace montażowe. Mowa tutaj chociażby o elementach żelbetowych oraz aluminiowych. Dźwigi samojezdne sprawdzają się ponadto przy tworzeniu konstrukcji stalowych, jak i przy drobniejszych pracach typu montowanie oświetlenia i reklam na innych budynkach.

Bezpieczeństwo to najważniejszy i podstawowy warunek, jaki musi zostać spełniony podczas jakichkolwiek prac prowadzonych przez naszą firmę oraz w czasie korzystania z wynajmowanego od nas sprzętu. W związku z tym dbamy o to, by sprzęt oraz park maszynowy posiadał odpowiednie zezwolenia na pracę, certyfikaty i pełną, aktualną dokumentację. Dotyczy to również naszych operatorów, którzy posiadają wszystkie zezwolenia na wykonywanie prac wysokościowych, jak i szkolenia w tym zakresie.

Wynajem Podnośników koszowych, dźwigów i wysięgników

Prace, które można wykonać z pomocą naszego sprzętu, to między innymi:

• Prace porządkowe, jak mycie okien, czy elewacji, pielęgnacja terenów zielonych
• Wszelkiego typu prace renowacyjne, elewacyjne, konserwatorskie, malarskie, ociepleniowe, blacharskie oraz dekarskie
• Montowanie reklam typu billboard
• Wsparcie planów filmowych, planów fotograficznych
• Montowanie domów składających się z modułów, montowanie hal
• Prace związane z odśnieżaniem na wysokościach

Zawsze dbamy o aktualizację naszej oferty, by nasi Klienci mogli być na bieżąco z oferowanymi przez nas usługami i parkiem maszynowym. Nieustannie modernizujemy nasz sprzęt i inwestujemy w nowe rozwiązania techniczne i technologiczne.

Wszystkie nasze działania mają na celu zmniejszenie kosztów przeprowadzanych przez naszych Klientów prac w czasie realizacji ich projektu, jak i zaoszczędzenie czasu. Jest to podstawa zadowolenia Inwestorów oraz wsparcie ich zamierzeń w najlepszy możliwy sposób.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy Państwa wątpliwości. Gwarantujemy fachowe wsparcie wykonywanych przez Państwa prac.

Galeria