dźwig Siemianowice Śląskie

INFOLINIA

518 990 815

Usługi dźwigowe oraz podnośniki koszowe

Mając wiedzę i doświadczenie, dotyczące tego, jak wiele uwagi wymaga odpowiednie przygotowanie wszelkich prac na wysokościach, pragniemy zaoferować Państwu profesjonalny sprzęt, przeznaczony nawet do najtrudniejszych i wieloetapowych zadań. Realizacja tego typu projektów jest możliwa dzięki podnośnikom koszowym, dźwigom oraz zwyżkom, które zamieściliśmy w ofercie. Wynajęty sprzęt bez problemu dostarczymy na miejsce planowanych prac, nie tylko na terenie Katowic.

Od początku naszej działalności świadczymy usługi dźwigowe zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Aby w pełni wykorzystać możliwości i pozwolić Państwu przekonać się o funkcjonalności oferowanych przez nas maszyn, zadbaliśmy o to, by poszczególne modele podnośników koszowych, dźwigów oraz zwyżek były zróżnicowane pod względem parametrów technicznych. Pozwala to na precyzyjne dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań klienta. Charakter przeprowadzanych prac wymaga bowiem indywidualnego podejścia, tak aby współpraca była w pełni satysfakcjonująca. Istotną informację stanowi fakt, że dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa realizowanych zleceń. To dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji wysoko wykwalifikowanych operatorów sprzętu, dzięki którym zyskujecie pewność, że całość przedsięwzięcia przebiegnie bez powikłań i w pełni bezpiecznie.

Musicie Państwo wiedzieć, że obowiązujące standardy oraz zasady bezpieczeństwa i higieny pracy są dla nas świętością. Wszystkie usługi dźwigowe realizujemy zatem w poszanowaniu tychże zasad. Pracownicy, delegowani do obsługi wynajmowanych maszyn, posiadają wysokie kwalifikacje, zdobywane na profesjonalnych szkoleniach i wciąż doskonalone, jak również mają spore doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac. Sprzęt natomiast opatrzony jest wszelkimi niezbędnymi certyfikatami. Wszystko po to, by realizacja zlecenia przebiegała nie tylko sprawnie i efektywnie, lecz również w pełni bezpiecznie.
Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz dużą wiedzą techniczną, co jest wprost niezbędne do świadczenia usług dźwigowych. W ramach możliwości technicznych sprzętu podejmujemy się więc nawet najtrudniejszych zadań. Wykonujemy jednak wszystkie zlecenia – od prostych przeładunków aż po złożone operacje budowlane, wymagające uczestnictwa nawet kilku pojazdów i urządzeń.

Posiadamy elementy: zestawy zawiesi linowych, łańcuchowych, taśmowych, trawersy oraz kosz do transportu osobowego. Solidność i dążeniu do jak najwyższych standardów, oferowanych przez nas usług dźwigowych, mogą świadczyć opinie wciąż powiększającego się grona zadowolonych klientów. Usatysfakcjonowani zleceniodawcy wracają, by ponownie skorzystać z naszych usług. Wciąż zyskujemy również nowych klientów, którzy znajdują w naszej ofercie korzystne dla siebie rozwiązania.

Obszar naszej działalności obejmuje wynajem dźwigów w Katowicach i okolicy. Park maszynowy, jakim dysponujemy, odznacza się dużym zróżnicowaniem sprzętu, co pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb klientów, tak indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Flota pojazdów posiada dźwigi samojezdne (żurawie) o udźwigu do 40 ton i wysięgnikach teleskopowych o długości od 30 do nawet 50 m. Używany sprzęt, sygnowany jest najlepszymi markami, które od lat zapewniają wysoką jakość i cieszą się zaufaniem klientów. Dźwigi wynajmowane są wraz z profesjonalną obsługą wykwalifikowanego i doświadczonego operatora, który wykonuje prace nie tylko sprawnie i bezproblemowo, ale także z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Przy jakich pracach sprawdzają się dźwigi samojezdne? Doskonale nadają się do transportu pionowego, jak również bliskiego transportu poziomego. Egzamin zdają także w przypadku prac, związanych z załadunkiem czy rozładunkiem maszyn, pojazdów lub innych ładunków ponadgabarytowych. Można wykorzystywać je do układania płyt warstwowych, montażu konstrukcji stalowych, elementów żelbetowych i aluminiowych, reklam, oświetlenia czy prac dekarsko-blacharskich na wysokościach.

Dbamy o to, by nasza oferta ciągle się rozwijała i dostosowywała do potrzeb klientów. Wciąż inwestujemy zatem w nowe urządzenia, modernizujemy te już posiadane i dbamy o jak najwyższą jakość obsługi. Priorytetem naszej firmy jest bowiem satysfakcja klienta. Każdy zadowolony klient to najcenniejsza nagroda za nasze zaangażowanie.

Wynajem zwyżej i dźwigów z operatorem

Oferta

Nowoczesne maszyny, którymi dysponujemy, posłużą we wszelkiego rodzaju pracach, by mogli Państwo cieszyć się dokładnością wykonania oraz oszczędnością czasu.

Prace, do których wynajmujemy dźwigi oraz podnośniki koszowe obejmują:
• montaż i renowację reklam na billboardach,
• pielęgnację obszarów zielonych,
• konserwację sieci energetycznych i oświetlenia,
• montaż hal i konstrukcji stalowych,
• montaż domów modułowych,
• prace na planach fotograficznych i filmowych,
• mycie okien i elewacji na wysokościach,
• prace przy wysokich budynkach (ocieplanie, malowanie, konserwacja),
• prace dekarskie i blacharskie,
• odśnieżanie i usuwanie sopli z wysokich budynków.

Nasze dźwigi wynajmujemy do wszelkich prac, które wymagają wykonywania ich na dużej wysokości. Ofertę dostosowujemy do konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta.

Galeria