dźwig bytom

INFOLINIA

518 990 815

Usługi dźwigowe i podnośniki koszowe Zabrze

Prace, przeprowadzane na wysokości, wymagają odpowiedniego przygotowania. Zarówno pod względem sprzętu, jak i profesjonalnej obsługi. Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeb klientów, którzy poszukują fachowego wsparcia w zakresie prac na wysokościach. Oddajemy do Państwa dyspozycji podnośniki koszowe, dźwigi lub zwyżki, a zamówiony sprzęt dostarczamy wprost na miejsce planowanych prac. Sprzęt, którym dysponujemy, sprawdzi się nawet w przypadku bardzo trudnych i wieloetapowych zadań. Zróżnicowane parametry oferowanego sprzętu pozwolą natomiast dobrać odpowiedni model do charakteru pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, w rzetelny sposób dobierając rodzaj sprzętu do potrzeb klienta. Ponadto dajemy Państwu możliwość skorzystania z usług naszych wykwalifikowanych operatorów, bez których nie sposób sobie wyobrazić bezpiecznego użytkowania dźwigu. Wszystkie działania, które podejmujemy, zgodne są z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i higieny pracy. Mogą Państwo mieć zatem pewność, że zlecenie zostanie wykonane nie tylko w sposób efektywny i bezproblemowy, ale również w pełni bezpieczny.

Firma działa na terenie Zabrza, ale nie tylko. Z powodzeniem dostarczamy sprzęt także w inne miejsca. Ofertę naszej firmy kierujemy do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się każdym zleceniem. Jedynym ograniczeniem są możliwości techniczne sprzętu. W praktyce jednak spektrum tychże możliwości jest bardzo duże i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Doświadczenie i wiedza techniczna, a także możliwości naszych sprzętów pozwalają nam wykonywać zlecenia od najprostszych przeładunków po złożone operacje budowlane, wymagające udziału przynajmniej kilku maszyn.

Dysponujemy także zestawem zawiesi linowych, łańcuchowych, taśmowych, trawersami oraz koszem do transportu osobowego. Nasz park maszynowy, usytuowany w Katowicach, oferuje możliwość wynajęcia sprzętu na terenie miasta i w okolicach. Jesteśmy w stanie kompleksowo doradzić oraz dopasować maszynę do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Sprzęt wynajmujemy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Nasza flota obejmuje dźwigi samojezdne (żurawie) o udźwigu do 40 ton i wysięgnikach teleskopowych o długości 30-50 metrów. Wszystkie sprzęty, znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od znanych producentów i cieszą się dużym uznaniem w branży oraz wśród klientów.
Wysoki standard oferowanych usług oraz obsługa wykwalifikowanego i doświadczonego operatora to cechy, które pozwalają nam sukcesywnie powiększać grono zadowolonych klientów.

Do jakich prac przeznaczone są dźwigi samojezdne?

Dźwigi doskonale zdają egzamin zarówno w przypadku transportu pionowego, jak i bliskiego transportu poziomego. Nadają się do załadunku i rozładunku maszyn, pojazdów, wszelkich ładunków ponadgabarytowych, do układania płyt warstwowych, montażu konstrukcji stalowych czy elementów żelbetowych i aluminiowych, do montażu reklam, oświetlenia czy też do prac dekarsko-blacharskich.

Wynajem zwyżej i dźwigów z operatorem

Oferta

Dźwigi i podnośniki koszowe sprawdzają się także do prac, takich jak:
• montaż i renowacja reklam na billboardach,
• pielęgnacja zieleni,
• wsparcie pracy na planach filmowych/fotograficznych,
• mycie okien oraz elewacji wysokich budynków,
• konserwacja sieci energetycznych i oświetlenia,
• ocieplanie, malowanie i konserwacja wysokich budynków,
• prace dekarskie i blacharskie,
• montaż hal, konstrukcji stalowych,
• montaż domów modułowych,
• odśnieżanie i usuwanie niebezpiecznych sopli lodu z wysokich budynków.

Dźwigi samojezdne to sprzęt, który nadaje się do bardzo wielu zadań, które wymagają pracy na wysokościach. Nasza firma kompleksowo doradza przy wyborze odpowiedniej maszyny i zapewnia obsługę wykwalifikowanego operatora.

Wciąż poszerzamy naszą ofertę o nowe, innowacyjne urządzenia oraz modernizujemy te, które zasilają już naszą flotę. Nowoczesne maszyny to sprzęt, bez którego nie sposób wyobrazić sobie prace na wysokościach. Pozwalają na precyzyjną i dokładną pracę w możliwie jak najkrótszym czasie, co przekłada się na satysfakcję i zadowolenie klienta.

Każda nasza maszyna posiada stosowne certyfikaty w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Posiadamy bardzo dobry dojazd do Zabrza. Pracownicy naszej firmy są odpowiednio przeszkoleni i mają bogate doświadczenie w obsłudze takich sprzętów.

Bezpieczeństwo i higiena pracy to dla nas świętość. Chcemy, by realizacja zlecenia przebiegała nie tylko sprawnie, szybko i efektywnie, ale przede wszystkim z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa.

Galeria